De helicopter van de Duitse luchtmacht, die eind november neerstortte op de Graustock (Titlisgebied, Centraal-Zwitserland), heeft zich inmiddels ontwikkelt tot een heuse toeristenattractie.

Zeer veel toeristen komen een kijkje nemen bij het helikopter wrak, die op 2300 meter hoogte in de sneeuw vast zit. Waarschuwingsborden met teksten als “Unfallstelle nicht betreten” en “Abrutschgefahr” houden de toeristen niet tegen. Sommige toeristen laten zelfs kleine onderdelen van de helikopter als souvenir in het rugzak verdwijnen.
De Zwitserse luchtmacht is minder blij met het hele gebeuren. Ondanks dat de luchtmacht de plek bekeken heeft en weet dat het een toeristische trekpleiser is neemt men geen verdere maatregelen. “We rekenen op het verstand van de mensen”, zegt een woordvoerder van de luchtmacht.
Bron: Zentralschweiz am Sonntag
Reacties (0)
Nog geen reacties geplaatst